MENÜ
Sepet

En Düşük Fiyat Garantisi

"En Düşük Fiyat Garantisi" 


Designfabriq.com Online Tasarım Platformu olarak müşterilerine en iyi ve en güvenilir hizmeti deneyimlemeleri için geliştirmiş olduğu alt yapısında en düşük fiyat garantisi sunuyor.  

Designfabriq.com’dan   aldığınız bir ürünün liste satış fiyatını 7 gün içinde başka bir internet sitesinde daha düşük fiyata görürseniz aradaki fiyat farkını tarafınıza geri ödemeyi taahhüt ediyoruz.


Ne Yapmalıyım? 

En düşük fiyat garantisinden yararlanmak için sadece ‘’info@designfabriq.com’’ adresine Designfabriq.com’dan almış olduğunuz ürünün size fatura edildiği tarihten itibaren 7 iş günü içerisinde, diğer internet sitesindeki aynı ürünün linki ve sipariş detayınızı tarafımıza göndereceğiniz mail doğrultusunda, ilgili birimimiz gerekli incelemeleri yaparak 3 iş günü içerisinde mail veya telefon yolu ile tarafınıza dönüş sağlayacaktır. Gerekli incelemelerden sonra ‘’En düşük fiyat’’ garantisi talebinizin şirketimizce onaylanması doğrultusunda aradaki fiyat farkı vermiş olduğunuz hesap numarasına veya ödeme yaptığınız şekilde hesabınıza 3 iş günü içerisinde yatırılacaktır. 


Talebinizin aşağıda belirtilen ‘’En Düşük Fiyat Garantisi ‘’şartlarına uygun olması gerekmektedir; 

‘’En Düşük Fiyat Garantisi ‘’ kapsamında sitemizden satın almış olduğunuz ürünün, daha düşük fiyatla başka bir internet sitesinde satıldığını ve stokta mevcut olduğunu görmüş olmanız gerekmektedir.

En düşük fiyat garantisi sadece gözüken liste fiyatı ve indirimli liste fiyatı üzerinde geçerlidir.

Farklı sitelerdeki özel indirimler, kod indirimleri, sepette ek indirim ve gizli indirim kampanyaları ‘’En Düşük Fiyat Garantisine’’ dahil değildir.

Fiyat farkı almış olduğunuz ürün, beden, renk, tasarımcı markası ve benzeri özellikler bakımından aynı olmak koşulundadır.

Tasarımcı markaların kişisel online sitelerindeki ve fiziksel olan mağazalardaki aynı ürünler ‘’En Düşük Fiyat Garantisi ‘’ kapsamına girmez.

Ödeme sistemlerindeki yapılan extra indirimler ‘’En Düşük Fiyat Garantisi’’ kapsamına girmez.

"En Düşük Fiyat Garantisi" ürün fiyatı kapsamında değerlendirildiği için, kargo fiyatı farkları "En İyi Fiyat Garantisi" kapsamına girmez.